تور سریلانکا پائیز ۹۷

 

سفر به سریلانکا، سرزمین چای و ادویه

زمان تور سریلانکا: آبان ۹۷ (۱۲ روز)

شرح برنامه تور سریلانکا:

روز اول: حرکت از فرودگاه امام با پرواز کویت ایرویز، تعویض هواپیما در کویت، پرواز به سمت کلومبو پایتخت سریلانکا و رسیدن به کلومبو، ترانسفر به هتل و  اقامت در هتل.
روزدوم: پس از صرف صبحانه حرکت به سمت شهر پیناوالاو بازدید از مرکز نگهداری فیل ها و تجربه فیل سواری، حرکت به سمت سیگیریا و بازدید از صخره سیگیریا، مهمترین جاذبه تاریخی کشور سریلانکا،بازگشت به هتل و  استراحت.
روزسوم: پس از صرف صبحانه حرکت به سمت شهر کندی، پایتخت فرهنگی سریلانکا، بازدید از باغ و مرکز تولید گیاهان دارویی، بازدید از معبد دندان بودا یکی از مهمترین معابد بودایی سریلانکا، اقامت در هتل.
روزچهارم: پس از صبحانه حرکت به سمت شهر نوارالیا، بازدید از مزارع چای در بین راه، بازدید از کارخانه تولید و فرآوری چای و تست و خرید بهترین چای دنیا، اقامت و استراحت در هتل.
روزپنجم: پس از صبحانه حرکت به سمت شهر الا و سوار شدن بر قطار معروف الا و هم مسیر شدن در بین مزارع چای با کارگران مزارع، پیاده روی در دامنه های قله آدامز، بازگشت و نواراالیا و استراحت در هتل.
روزششم:حرکت به سمت شهر تیسا، دیدن مناظر سرسبز بین راه و مزارع چای، بازدید از آبشارهای بین راه مانند آبشار راوانا،رسیدن به شهر تیسا و اقامت در هتل کنار دریاچه.
روزهفتم: گشت سافاری از صبح زود در داخل پارک ملی یالا و مشاهده حیات وحش شامل فیل آسیایی، پلنگ، تمساح، چیتال، طاووس و …، بازگشت به هتل، گشت آزاد عصرگاهی برای شهر تیسا، استراحت در هتل.
روزهشتم: حرکت به سمت شهر ولیگاما و ساحل جنوبی سریلانکا، اقامت در هتل، بعد از ظهر استفاده از سواحل زیبای جنوبی، تماشای غروب آفتاب و ماهیگیران چوب نشین محلی، اقامت و استراحت در هتل.
روزنهم: حرکت به سمت شهر تاریخی گاله، بازدید از شهر و بافت زیباو قلعه تاریخی گاله، عکاسی از روش سنتی صید ماهیگیران سریلانکا، بعد از ظهر بازگشت به هتل.
روزدهم: پس از صبحانه حرکت به سمت شهر کلومبو، در بین راه بازدید از مرکز تحقیقاتی و حفاظتی لاکپشت های دریایی، بازدید از مرکز تراش سنگهای قیمتی بنتوتا، رسیدن به کلمبو و اقامت در هتل، گشت عصرگاهی در ساحل دریا.
روزیازدهم: بازدید از معبد هندوها، بازدید از معبد گانگارامایا، خرید در مراکز خرید، بازگشت به هتل، تحویل اتاق ها و سپس صرف شام، حرکت به سمت فرودگاه.
روزدوازدهم: پرواز به سمت تهران.

قیمت بلیط سریلانکا : در حال حاضر حدود ۰۰۰ ۲۰۰ ۲ تومان

قیمت  تور سریلانکا : ۱۱۵۰ دلار

خدمات تور سریلانکا:

همه اقامت ها شامل هتل های  ۴ ستاره، راهنمای فارسی زبان، ویزای سریلانکا، همه وعده های صبحانه، بیمه مسافرتی، کلیه ترانسفرها، کلیه ورودیه ها طبق برنامه.

 

نکات مهم تور سریلانکا:

نکته ۱:  مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن با خود همسفران است.

نکته ۲:  با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

 

کانال تلگرام کافه جهانگرد