تور برزیل، آمازون و آبشارهای ایگواسو، عید نوروز ۹۸

جنگل های آمازون، آبشارهای ایگواسو و شهرهای ریودژانیرو و سائوپائولو

 تور و سفر گروهی برزیل نوروز ۹۸

مدت زمان سفر گروهی و تور برزیل و آمازون  ۱۳ روز

شرح جزئیات سفر گروهی و تور برزیل:

روز اول چهارشنبه ۲۲ اسفند ( ۱۳ مارس) : حرکت از فرودگاه امام با پرواز ترکیش ساعت ۰۵:۴۰ صبح، بعد از ترانزیت در استانبول ادامه مسیر به سمت سائوپائولو، رسیدن به سائوپائولو ساعت ۱۸:۲۰ به وقت محلی، ترانسفر به هتل، استراحت
روز دوم پنجشنبه ۲۳ اسفند ( ۱۴ مارس) :گشت صبح گاهی در مرکز شهر سائوپائولو، ترانسفر به فرودگاه، پرواز به ایگواسو ساعت ۴ عصر، ترانسفر به هتل، اقامت و استراحت در هتل.
روز سوم جمعه۲۴ اسفند  ( ۱۵مارس): گشت کامل در مجموعه آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای جهان واقع در مرز آرژانتین و برزیل، بازدید از باغ پرندگان، (برنامه های اختیاری شامل قایق سواری در زیر آبشار، هلی کوپتر بر فراز آبشارها)، بازگشت به هتل و استراحت.
روز چهارم شنبه ۲۵ اسفند (۱۶مارس): پس از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت مانائوس و آمازون ساعت ۱۱٫۴۰، رسیدن به مانائوس ساعت ۱۸٫۲۵  ترانسفر به هتل در مانائوس و استراحت.
تور برزیل، بهترین زمان سفر به برزیل، ویزای برزیل، تور برزیل و آمازون، تور ارزان برزیل، تور برزیل نوروز، تور پرو
روز پنجم یکشنبه ۲۶ اسفند ( ۱۷مارس) : بعد از صبحانه حرکت به سمت رودخانه آمازون، بازدید از محل تلاقی رودخانه های نگرو و آمازون  و سپس حرکت به سمت لوژ جنگلی. پس از اقامت و ناهار اولین گشت در سرشاخه های آمازون و دیدن تمساح ها در شب.
روز ششم دوشنبه ۲۷اسفند (۱۸ مارس) :  صبح زود تماشای طلوع آفتاب در آمازون و سپس گشت زنی در کانال های فرعی آمازون و دیدن میمون ها، تنبل ها و دلفین های صورتی و خاکستری آمازون و ماهی پیرانا(وحشی ترین ماهی آب شیرین دنیا) هنگام غروب بازگشت و استراحت در لوژ جنگلی.
روز هفتم سه شنبه ۲۸ اسفند ( ۱۹ مارس)  پس از صبحانه حرکت از لوژ جنگلی به سمت مانائوس و دیدن قبایل بدوی، سپس شنا کردن در کنار دلفین های آمازون. بعدازظهر بازگشت و استراحت در هتل مانائوس.
روز هشتم چهار شنبه ۲۹ اسفند ( ۲۰مارس) : صبح گشت مختصر در مرکز شهر مانائوس برزیل، حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت ریودوژانیرو ساعت ۱۳٫۴۵، رسیدن به ریو ۲۰٫۳۵، ترانسفر به هتل، اقامت و استراحت،
روز نهم پنجشنبه ۱ فروردین ( ۲۱ مارس) : بعد از صبحانه بازدید از مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو و تماشای چشم اندازهای شهر ریودژانیرو، بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا و خرید صنایع دستی، سپس مراجعه به سفارت پرو و اخذ ویزا، عصر وقت آزاد گشت ریو و سواحل آن نظیر ساحل کوپوکابانا و ساحل ایپانما
روز دهم جمعه ۲ فروردین ( ۲۲ مارس): پس از صبحانه ادامه گشت ریو شامل بازدید از کوه زیبای کله قندی و تماشای چشم اندازهای بسیار زیبای ریو از فراز آن، بازدید از ورزشگاه معروف ماراکانا(در صورت امکان بازدید عمومی)، بازدید از مرکز شهر و بافت تاریخی و پله های معروف سلرون، عصر وقت آزاد برای گشت یا استراحت
روز یازدهم شنبه ۳ فروردین ( ۲۳ مارس): بعد از صبحانه زمان آزاد جهت برنامه اختیاری پاراگلایدر برای همسفرهای علاقه مند، سایر دوستان استراحت یا خرید و یا استفاده از سواحل ریو، ظهر تحویل هتل و حرکت به سمت فرودگاه جهت پرواز به شهرسائو، پرواز ساعت ۲۲٫۰۵ و رسیدن به سائوپائولو ساعت ۲۳٫۱۰، انتظار برای ادامه مسیر به تهران
روز دوازدهم یکشنبه ۴ فروردین ( ۲۴ مارس ): صبح زود ساعت ۰۳٫۱۵ پرواز به سمت تهران با هواپیمایی ترکیش، رسیدن به استانبول ساعت ۲۱٫۵۰ و تعویض هواپیما، ادامه مسیر به سمت تهران ساعت ۲۳٫۳۵ شب
روز سیزدهم  ۵ فروردین ( ۲۵ مارس): رسیدن به فرودگاه امام تهران ساعت ۴٫۰۰ صبح، پایان خوش سفر

هزینه های بلیط به عهده همسفران: بلیط رفت و برگشت تهران برزیل در حال حاضر حدود ۱۳ میلیون تومان هواپیمایی ترکیش

هزینه سفر گروهی کشور برزیل: ۲۲۵۰ دلار که مبلغ ۹۰۰ دلار آن در زمان ثبت نام جهت خرید پروازهای داخلی، اخذ ویزاها و رزرو محل های اقامت توسط همسفران پرداخت خواهد شد و در صورت کنسلی قابل عودت نخواهد بود، مابقی هزینه در روز اول سفر در برزیل اخذ خواهد شد.

نکات مهم شرکت در تور برزیل:

نکته ۱: کلیه هزینه ها شامل اخذ ویزای برزیل، بیمه مسافرتی، پروازهای داخلی کشور برزیل، ترانسفرها، اقامت ها شامل هتل و لوج جنگلی، کلیه وعده های صبحانه، کلیه گشت ها و ورودیه ها(غیر از برنامه های اختیاری) به عهده تور می باشد.

نکته ۲: وعده های غذایی ناهار و شام و همچنین هزینه گشت ها و تفریحات اختیاری به عهده مسافر می باشد.

نکته ۳: هتل های محل اقامت همگی ۳ ستاره خواهند بود.

نکته ۴:  مسئولیت کنترل گذرنامه با اعتبار بالای ۷ ماه و عدم ممنوعیت خروج از کشور به عهده همسفران خواهد بود.

نکته ۵: زمان ثبت نام مبلغ ۹۰۰ دلار بابت خرید پروازهای داخلی برزیل و نیز رزرو هتل ها و اخذ ویزاها باید پرداخت شود که این مبلغ غیر قابل استرداد است.

نکته ۶:  امکان بروز تغییراتی در ساعت پروازهای داخلی وجود دارد. 

 نکته ۷: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

نکته ۸: کسانی که پاسپورت بدون مهر یا ویزا دارند و یا مدارک شغلی و مالی معتبری ندارند امکان اخذ ویزای برزیل برای آنها میسر نخواهد بود.  توضیح اینکه اگر ویزاهایی در پاسپورت های قدیمی تر هم موجود باشد مورد قبول سفارت خواهد بود.