سفر گروهی و تور کنیا بهمن ۹۹

تور و سفر گروهی به کشور زیبای کنیا بهمن ماه ۹۹

مدت زمان تور کنیا: از ۱۵ الی ۲۴  بهمن ماه ۹۹ (۹ روز)

شرح برنامه سفر گروهی کنیا:

روز اول (چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه)(۳ فوریه): حرکت از فرودگاه امام با پرواز قطر به دوحه ساعت ۲۲:۵۰ صبح و رسیدن به دوحه جهت ترانزیت

روز دوم (پنج شنبه ۱۶بهمن ماه )(۴ فوریه): پرواز به کنیا از قطر ساعت ۰۱:۳۰ و رسیدن به نایروبی ساعت ۰۷:۴۰ صبح. پس از انجام پروسه فرودگاهی برای خرید سیم کارت و تبدیل پول به مرکز شهر می رویم و سپس راهی لوژ ۵ ستاره Sopa Naivasha  میشویم. پس از صرف نهار در محوطه لوژ و کنار دریاچه به گشت زنی پرداخته و گورخرها، زرافه ها و واترباک ها را از نزدیک می بینیم.

روز سوم (جمعه ۱۷ بهمن ماه)(۵ فوریه): پس از صبحانه برنامه قایق سواری روی دریاچه نیواشا را خواهیم داشت و پرندگان دریاچه، اسب های آبی و عقابهای ماهیگیر را خواهیم دید. بعد از ظهر تایم آزاد برای قدم زدن در محوطه زیبای لوژ و کنار دریاچه، همچنین شنا کردن در استخر خواهیم داشت.

روز چهارم (شنبه ۱۸ بهمن ماه )(۶ فوریه): بعد از صبحانه به سمت پارک ملی زیبای ماسایی مارا حرکت می‌کنیم. حوالی ظهر به محل اقامت که یک لوژ ۴ ستاره در حاشیه پارک است خواهیم رسید و پس از تحویل گرفتن اتاق ها به گشت عصرگاهی در این پارک زیبا خواهیم پرداخت. شب شام و دورهمی و استراحت

روز پنجم (یکشنبه ۱۹ بهمن ماه)(۷ فوریه): یک روز کامل و مفصل و هیجان انگیز، این روز به گشت کامل پارک ملی ماسایی مارا اختصاص دارد که شامل بازدید از دریاچه اسب های آبی، رودخانه مارا و مشاهده کروکدیل‌ها از نزدیک و همچنین رفتن تا مرز کنیا و تانزانیا خواهد بود. بازگشت پیش از غروب آفتاب به سمت محل اقامت، شام، استراحت و دورهمی.

روز ششم (دوشنبه ۲۰ بهمن ماه )(۸ فوریه):صبح زود به گشت صبحگاهی در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم پرداخت و سپس از مردمان قبیله معروف ماسایی بازدید می‌کنیم و با فرهنگ مردم بومی این منطقه آشنا خواهیم شد.
حرکت به سمت نایروبی و در بین راه در نقطه ای مشرف بر ریفت ولی توقف می‌کنیم تا به داستان تکامل انسان در این منطقه گوش فرا دهیم. پس از عکاسی از چشم انداز شگفت انگیز آن به سمت نایروبی حرکت خواهیم کرد و عصر هنگام به هتل ۴ ستاره‌مان می رسیم، شام و استراحت

روز هفتم (سه شنبه ۲۱ بهمن ماه)(۹ فوریه): بعد از صرف صبحانه راهی فرودگاه شده و به سمت مومباسا پرواز می کنیم. نزدیک ظهر به مومباسا رسیده و در هتل ۵ ستاره اقامت می کنیم.

پس از صرف نهار وقت آزاد جهت گشت زنی در ساحل زیبای هتل خواهیم داشت.

روز هشتم (چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه )(۱۰ فوریه): در این روز گشت اختیاری اسنورکلینگ در پارک ملی دریایی مومباسا و دیدن ماهی های رنگارنگ و دلفین های اقیانوس هند را خواهیم داشت.

روز نهم (پنج شنبه ۲۳ بهمن ماه )(۱۱ فوریه): بعد از صرف صبحانه برای بازدید از بافت تاریخی مومباسا خواهیم رفت و از شهر سنگی و قلعه آن بازدید خواهیم کرد.

بعد از ظهر تایم آزاد برای استفاده از امکانات هتل مانند سالن ماساژ، مجموعه استخرها، سالن ورزشی و … خواهیم داشت.

روز دهم (جمعه ۲۴ بهمن ماه )(۱۳ فوریه): بعد از صبحانه راهی فرودگاه می شویم تا به شهر نایروبی پرواز کنیم.

نهار را در فرودگاه صرف کرده و ساعت ۱۷:۱۰ به سمت دوحه پرواز می کنیم. ساعت ۲۳:۰۰ به دوحه خواهیم رسید.

روز یازدهم (شنبه ۲۵ بهمن ماه )(۱۴ فوریه): در ساعت ۰۱:۰۰ از دوحه به سمت تهران پراوز می‌کنیم و در ساعت  ۰۳:۳۵ به تهران می‌رسیم، پایان برنامه و آرزوی بهترین خاطرات از این سفر برای همسفران

هزینه بلیط : در حال حاضر حدود  ۲۳ میلیون تومان

هزینه تور :  ۱۶۸۰ دلار

 خدمات: 

  • اقامت در هتل ۴ ستاره در نایروبی، لوژ ۵ ستاره در نیواشا، لوژ ۴ ستاره در ماسایی مارا، هتل ۵ ستاره در مومباسا

  • راهنمای تخصصی در کل برنامه
  • بیمه مسافرتی تا سقف ۲۰,۰۰۰ یورو

  • هزینه کلیه ورودیه ها طبق برنامه

  • کلیه حمل و نقل ها طبق برنامه

 
نکات مهم تور کنیا

  • تمامی هزینه های برنامه های اختیاری به عهده همسفران است

  • ۲۱ وعده غذایی بر عهده تور و ۳ وعده بر عهده همسفران است

  • هزینه عوارض خروج و ویزای کنیا با خود افراد است

  • مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن مبنی بر ۷ ماه اعتبار از زمان ورود به کشور مقصد با خود همسفران است

  • با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت