تور برزیل اسفند ۹۷، آمازون، ایگواسو، ریودژانیرو و کارناوال آمریکای جنوبی

 

 تور و سفر گروهی برزیل ۹۷

مدت تور برزیل و آمازون ۱۳ روز

شرح جزئیات تور برزیل:

روز اول چهارشنبه ۱ اسفند (۲۰ فوریه) :  حرکت از فرودگاه امام با پرواز ترکیش ساعت ۰۵:۴۰ صبح، بعد از ترانزیت در استانبول ادامه مسیر به سمت سائوپائولو، رسیدن به سائوپائولو ساعت ۱۸:۲۰ به وقت محلی، ترانسفر و استراحت در هتل.
روز دوم پنجشنبه ۲ اسفند (۲۱ فوریه) : گشت شهرگردی سائوپائولو شامل بافت تاریخی این بزرگترین شهر برزیل، بازار سنتی سائوپائولو، پارک ایبیراپوئرا و خیابان معروف پائولیستا، شب اقامت و استراحت در هتل
روز سوم جمعه ۳ اسفند (۲۲ فوریه) :  صبح پس از صرف صبحانه حرکت به سمت فرودگاه سائوپائولو و پرواز به سمت ایگوآسو، عصر گشت آزاد، ترانسفر و اقامت در هتل
روز چهارم شنبه ۴ اسفند (۲۳ فوریه) : گشت یک روزه کامل در مجموعه بسیار دیدنی و زیبای آبشارهای ایگواسو یکی از زیباترین آبشارهای جهان واقع در مرز کشورهای آرژانتین و برزیل، بازدید از باغ پرندگان، (برنامه های اختیاری شامل قایق سواری در زیر آبشار، هلی کوپتر بر فراز آبشارها)، شب اقامت و استراحت در هتل.

تور برزیل، بهترین زمان سفر به برزیل، ویزای برزیل، تور برزیل و آمازون، تور ارزان برزیل، تور برزیل نوروز، تور پرو

روز پنجم یکشنبه ۵ اسفند (۲۴ فوریه) : صبح زود حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت مانائوس با ترانزیت در سائوپائولو، رسیدن به مانائوس بزرگترین شهر حاشیه رودخانه آمازون، ترانسفر به هتل، اقامت و استراحت
روز ششم  دوشنبه ۶ اسفند (۲۵ فوریه)  :  بعد از صبحانه حرکت به سمت رودخانه آمازون، بازدید از محل تلاقی رودخانه های باشکوه نگرو و آمازون  و سپس حرکت به سمت لوژ جنگلی واقع در عمق جنگل های آمازون. پس از اقامت گشت در سرشاخه های آمازون و دیدن تمساح ها در شب.
روز هفتم سه شنبه ۷ اسفند (۲۶ فوریه) : صبح زود تماشای طلوع آفتاب در آمازون و سپس گشت زنی در کانال های فرعی آن و دیدن میمون ها، تنبل ها و دلفین های صورتی و خاکستری رودخانه باشکوه آمازون و ماهی های پیرانا (وحشی ترین ماهی آب شیرین دنیا)، هنگام غروب بازگشت و استراحت در لوژ جنگلی.
روز هشتم چهارشنبه ۸ اسفند (۲۷ فوریه) : پس از صبحانه حرکت از لوژ جنگلی به سمت مانائوس، بازدید از قبایل بدوی و آشنایی نحوه زندگی و فرهنگ آنها، سپس برنامه لذت بخش شنا کردن در کنار دلفین های صورتی و خاکستری آمازون. بعدازظهر بازگشت به مانائوس و استراحت در هتل.

روز نهم پنجشنبه ۹ اسفند (۲۸ فوریه) : بعد از صبحانه حرکت به سمت فرودگاه مانائوس و پرواز به سمت ریودوژانیرو، ترانسفر به هتل و استراحت، بعد از ظهر گشت در سواحل ریودوژانیرو شامل سواحل کوپوکابانا و ایپانما
روز دهم جمعه ۱۰ اسفند ( ۱ مارس) : بعد از صبحانه بازدید از مجسمه مسیح بر فراز کوه کرکوادو و تماشای چشم اندازهای شهر ریودژانیرو، بازدید از محله تاریخی و زیبای سانتاترزا و خرید صنایع دستی، بازدید از کوه زیبای کله قندی و تماشای چشم اندازهای بسیار زیبای ریو، بازگشت به هتل و استراحت.
روز یازدهم شنبه ۱۱ اسفند ( ۲ مارس) بعد از صبحانه بازدید از ورزشگاه معروف ماراکانا، بازدید از مرکز شهر و بافت تاریخی و پله های معروف سلرون، عصر وقت آزاد برای تماشای کارناوال ریو، شب اقامت هتل و استراحت.
روز دوازدهم یکشنبه ۱۲ اسفند ( ۳ مارس)  : وقت آزاد برای گشت های اختیاری و تفریحی در ساحل کوپاکابانا، همچنین برنامه اختیاری پرواز با پاراگلایدر، بعد از ظهر تحویل اتاق های هتل و زمان آزاد برای خرید. ساعت ۷ عصر حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت سائوپائولو ساعت ۲۱:۰۰ و رسیدن به سائوپائولو ساعت ۲۲:۰۰

روز سیزدهم دوشنبه ۱۳ اسفند ( ۴ مارس) :  پرواز به سمت استانبول ساعت ۰۳:۲۵، رسیدن به استانبول ساعت ۲۲:۰۰ سپس پرواز از استانبول به سمت تهران ساعت ۲۳:۳۵.
روز چهاردهم سه شنبه ۱۴ اسفند ( ۵ مارس) :  رسیدن به تهران ساعت ۰۴:۱۰.

قیمت بلیط برزیل: در حال حاضر حدود ۱۱ میلیون تومان
قیمت تور برزیل : ۲۵۵۰ دلار

نکات مهم شرکت در تور برزیل:

نکته۱: کلیه هزینه ها شامل اخذ ویزای برزیل، بیمه مسافرتی، پروازهای داخلی، ترانسفرها، اقامت ها شامل هتل و لوج جنگلی، کلیه وعده های صبحانه، کلیه گشت ها و ورودیه ها(غیر از برنامه های اختیاری) به عهده تور می باشد.

نکته۲: وعده های غذایی ناهار و شام و همچنین هزینه گشت ها و تفریحات اختیاری به عهده همسفران می باشد.

نکته۳: هتل های محل اقامت ۳ و ۴ ستاره است.

نکته۴:  مسئولیت کنترل گذرنامه با اعتبار بالای ۷ ماه و عدم ممنوعیت خروج از کشور به عهده همسفران می باشد.

نکته۵: زمان ثبت نام مبلغ هزار دلار بابت خرید پروازهای داخلی برزیل و نیز رزرو هتل ها و اخذ ویزای برزیل توسط همسفران پرداخت خواهد شد که این مبلغ غیر قابل استرداد است.

نکته۶:  امکان بروز تغییراتی در ساعت پروازهای داخلی وجود دارد.

 نکته۷: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه بسته به شرایط و به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

نکته۸: کسانی که پاسپورت بدون مهر یا ویزا دارند و یا مدارک شغلی و مالی معتبری ندارند امکان اخذ ویزای برزیل برای آنها میسر نخواهد بود.  توضیح اینکه اگر ویزاهایی در پاسپورت های قدیمی تر هم موجود باشد مورد قبول سفارت خواهد بود.

سفرنامه برزیل

جاذبه های گردشگری برزیل

کانال تلگرام کافه جهانگرد